Otrzymanie pożyczki zależne jest od spełnienia kryteriów pożyczkowych poszczególnych pożyczkodawców.

credit24h pożyczki finansowo kokos wyszukiwarka wyszukiwarka_chwilowek wyszukiwarka_kredytow ranking_kont ubezpieczenia internetowe
Wnioski wysłane:
Dzisiaj: 18
Wszystkich: 88221
kalkulator acoc credit24h sms tani ratka bik credit24h

Na rynku finansowym w Polsce z roku na rok rośnie coraz bardziej rola Biur Informacji Gospodarczej.

Niektórzy klienci indywidualni podchodzą co prawda do tej sprawy jeszcze z przymrużeniem oka. Tymczasem od dawna większość firm i banków zagląda na czarne listy BIG zawsze przed podpisaniem umów na jakiś kredyt gotówkowy, kartę kredytową, leasing oraz także na abonament telekomunikacyjny. W Polsce działają trzy Biura Informacji Gospodarczej: BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów oraz Rejestr Dłużników ERIF. Jak pokazuje praktyka wpisy do BIG są całkiem skuteczne. Przykładowo po umieszczeniu danych w rejestrze blisko 30 procent dłużników niemalże natychmiastowo reguluje swoje zaległe płatności i zobowiązania kredytowe.

Każdy z nas ma możliwość sprawdzenia za darmo (raz na pół roku) czy nie jest odnotowany w bazach BIG. Co ważne dane w poszczególnych rejestrach BIG nie pokrywają się ze sobą. Istnieją instytucje pozabankowe, które omijają BIG.

knf

Lista ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego

KNF prowadzi rejestr firm, które mogą mieć związek z działalnością parabankową i publikuje go na swojej stronie w postaci listy ostrzeżeń. Warto sprawdzić czy firma, w której ubiegamy się o pożyczkę nie znajduje się w spisie.

knf zanimpodpiszesz rfp kalkulator acoc kokos credit24h

PYTANIA i ODPOWIEDZI

 • Czym jest serwis "Usługi Finansowe Online CREDIT24H" ?

Serwis internetowy CREDIT24H powstał w roku 2013. Jego celem jest zebranie w jedno miejsce wielu ofert dostępnych na rynku finasowym, ich przesortowanie oraz dopasownie do potrzeb indywidualnego klienta.

 

Od roku 2014 działa też:

 

CREDIT24H UBEZPIECZENIA INTERNETOWE.

www.insurance24h.pl

 

CREDIT24H KALKULATOR UBEZPIECZEŃ AC/OC/NW oraz ubezpieczeń majątkowych.

www.calc24h.pl

 

 • Czy korzystając ze strony internetowej CREDIT24H poniesiesz dodatkowe koszta ?

ZDECYDOWANIE NIE. Wszelkie prowizje wynikłe z pośrednictwa przy świadczeniu usług są wypłacane niezależnie do kwoty pożyczki i NIE MAJĄ JAKIEGOKOLWIEK WPŁYWU na wysokość kwot do spłaty, wysokość opłat czy rat, które obciążają pożyczkobiorcę.

 

 • Czy korzystając z serwisu CREDIT24H ZAOSZCZĘDZISZ ?

TAK - wybierzesz konkretną ofertę, najkorzystniejszą i najbardziej dopasowną do Twoich potrzeb. Oszczędzasz swój czas i pieniądze.

 

 •  W jakich godzinach i kiedy mogę wnioskować o pożyczkę, kredyt lub inną dostępną usługę ?

Strona internetowa czynna jest całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Jednak aby dokładnie ustalić termin pożyczki i warunki należy wybrać i zapoznać się z ofertą konkretnego pożyczkodawcy. Niektóre instytucje nie pracują w święta bądź inne dni wolne od pracy.

 

 •  Jakie są warunki spłaty pożyczki, dostępne kwoty i podobne pytania ?

Takie szczegóły oferty otrzymasz po przejściu na stronę internetową wybranej firmy lub instytucji, od której zamierzasz wziąść pożyczkę, kredyt lub inną dostępną usługę. Generalnie aby otrzymać pieniądze wystarczy mieć aktywny numer telefonu, konto bankowe, obywatelstwo polskie oraz być osobą pełnoletnią.

 

 • Czy wszystkie formalności załatwię przez internet, bez wychodzenia z domu ?

TAK - po wejściu na stronę pożyczkodawcy lub usługodawcy najczęściej trzeba wypełnić odpowiedni formularz (spoza systemu CREDIT24H), poczekać na decyzję (ok. 10 - 20 min.) oraz na przelew z pożyczką lub kredytem.

 

 • Kiedy otrzymam wpłatę na moje konto bankowe pożyczonej kwoty ?

Takie szczegóły dowiesz się już bezpośrednio u pożyczkodawcy. Jednak jeśli otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki lub usługi - pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu kilku minut (jeśli konta odbiorcy i nadawcy przelewu znajdują się w tym samym banku). W innym razie należy zapoznać się z sesjami księgowania wpływów gotówkowych w Twoim banku (znajdziesz takie dane na stronie internetowej danego banku).

 

 • Czy będzie sprawdzana moja wiarygodność kredytowa ?

Zależy indywidualnie od pożyczkodawcy. Niektóre firmy pożyczkowe weryfikują Twoje dane w BIK lub w KRD. Jednak nie zawsze zła historia kredytowa lub obciążenie istniejącymi długami przekreśla Twoją szansę na kolejny kredyt. Szukaj ofert przeznaczonych dla osób/instytucji zadłużonych, bez sprawdzania baz typu BIK lub ofert skierowanych do osób z windykacją komorniczą.

 

 • Dlaczego RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) jest tak wysoka ?

Miara RRSO została stworzona, by porównywać koszt pożyczek w ujęciu rocznym i nie bierze pod uwagę pożyczkodawców udzielających kredytów na krótszy okres. Krótko mówiąc, wysokość RRSO w przypadku kredytów krótkoterminowych ma niewielki związek z faktycznymi kosztami, jakie ponosi konsument. W rzeczywistości klienci płacą zwykle około 20% wartości pożyczonej kwoty.

 

 • W internecie są lepsze strony z pożyczkami niż CREDIT24hPL. "Wystarczy wypełnić jeden krótki wniosek i gotowe !"

TAK - takie serwisy istnieją i jest ich dość dużo. Wystarczy podać numer telefonu i podstawowe dane a otrzymujesz gotowe i dopasowane oferty - ALE TO TYLKO TAK ŁADNIE WYGLĄDA.

 

TEGO TYPU SERWISY ROZSYŁAJĄ TWOJE DANE DO WIELU FIRM POŻYCZKOWYCH LUB BANKÓW, DLATEGO PO SKORZYSTANIU Z TAKIEJ USŁUGI OTRZYMUJEMY NAGLE DZIESIĄTKI TELEFONÓW, SMS-ÓW, WIADOMOŚCI E-MAIL. TWOJE DANE SĄ PRZETWARZANE DOWOLNIE I NIE WIADOMO DO KOŃCA PRZEZ KOGO. NAWET JEŚLI JUŻ NIE MASZ POTRZEBY POŻYCZENIA, NADAL OTRZYMUJESZ OFERTY. NATRĘTNE TELEFONY POTRAFIĄ DZWONIĆ O KAŻDEJ PORZEZ DNIA I NOCY, W NIEDZIELE I ŚWIĘTA.

 

PONIEWAŻ UDOSTĘPNIASZ SWOJE DANE I WYRAŻASZ ZGODĘ NA ICH PRZETWARZANIE - WKRÓTCE OPRÓCZ OFERT FINANSOWYCH ZACZNIESZ OTRZYMYWAĆ ZAPEWNIE OFERTY Z ZUPEŁNIE INNYCH BRANŻ, TELEANKIETY ITP.

 

WAŻNE:

 

Strony internetowe tego typu rozsyłają zapytania ( TWOJE DANE ) do różnych firm, banków i parabanków, a te kierują zapytania do BIK i innych baz (BIG, KRD, ERIF itd.).

 

Duża liczba wysłanych zapytań OBNIŻY TWÓJ SCORING - CZYLI ZMNIEJSZY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ - szansę na otrzymanie pożyczki.

 

Dlatego u nas sam decydujesz z kim się kontaktujesz, a serwis USŁUGI FINANSOWE CREDIT24Hpl dostarcza posegregowane propozycje. NIE POBIERAMY TWOICH DANYCH - NIE JEST TO NAM DO NICZEGO POTRZEBNE I TECHNICZNIE NIEMOŻLIWE.

 

 • DLACZEGO ODMÓWIONO MI POŻYCZKI "BEZ SPRAWDZANIA W BIK" ?

"Pożyczki bez BIK" to niestety najczęściej tylko reklamowy haczyk, mający na celu pozyskiwanie klientów. Wiele firm czy parabanków oferujących "pożyczki bez weryfikacji w bazach", już na samym wstępie wymagają naszej zgody na sprawdzenie w np: BIK. Zgoda taka często jest w formie listy innych wymaganych zgód marketingowych, napisana drobnym drukiem.

Wystarczy tylko wybrać opcję np: ZAZNACZ WSZYSTKO i zatwierdzić a nasz wniosek zostanie zweryfikowany w bazach dłużników.

 

Aby zweryfikować nasze dane w BIK wystarczy nasza zgoda aby pożyczkodawca mógł nas sprawdzić np: w bazie BIG (Biuro Informacji Gospodarczej). Wszystkie bazy współpracują ze sobą i mając zgodę na sprawdzenie w BIG, nasz potencjalny pożyczkodawca ma dostęp do BIK i innych baz, przez co wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony.

 

Innym powodem nie udzielenia pożyczki jest fakt, że jesteśmy już zadłużeni w tej samej firmie czy parabanku. Jedna spółka finansowa potrafi prowadzić kilka różnych serwisów internetowych. Warto przed złożeniem wniosku sprawdzić do kogo dana strona należy i kto jest pożyczkodawcą.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Facebook
Script logo