Otrzymanie pożyczki zależne jest od spełnienia kryteriów pożyczkowych poszczególnych pożyczkodawców.

credit24h pożyczki finansowo kokos wyszukiwarka wyszukiwarka_chwilowek wyszukiwarka_kredytow ranking_kont ubezpieczenia internetowe
Wnioski wysłane:
Dzisiaj: 18
Wszystkich: 88221
kalkulator acoc credit24h sms tani ratka bik credit24h

Na rynku finansowym w Polsce z roku na rok rośnie coraz bardziej rola Biur Informacji Gospodarczej.

Niektórzy klienci indywidualni podchodzą co prawda do tej sprawy jeszcze z przymrużeniem oka. Tymczasem od dawna większość firm i banków zagląda na czarne listy BIG zawsze przed podpisaniem umów na jakiś kredyt gotówkowy, kartę kredytową, leasing oraz także na abonament telekomunikacyjny. W Polsce działają trzy Biura Informacji Gospodarczej: BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów oraz Rejestr Dłużników ERIF. Jak pokazuje praktyka wpisy do BIG są całkiem skuteczne. Przykładowo po umieszczeniu danych w rejestrze blisko 30 procent dłużników niemalże natychmiastowo reguluje swoje zaległe płatności i zobowiązania kredytowe.

Każdy z nas ma możliwość sprawdzenia za darmo (raz na pół roku) czy nie jest odnotowany w bazach BIG. Co ważne dane w poszczególnych rejestrach BIG nie pokrywają się ze sobą. Istnieją instytucje pozabankowe, które omijają BIG.

knf

Lista ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego

KNF prowadzi rejestr firm, które mogą mieć związek z działalnością parabankową i publikuje go na swojej stronie w postaci listy ostrzeżeń. Warto sprawdzić czy firma, w której ubiegamy się o pożyczkę nie znajduje się w spisie.

knf zanimpodpiszesz rfp kalkulator acoc kokos credit24h

ODDŁUŻANIE - czyszczenie BIK

 

Czy wiesz że tylko w II kwartale 2017 roku złodzieje przy użyciu skradzionych dokumentów (lub skradzionych danych pozyskanych z dokumentów) próbowali wyłudzić w sumie ponad 114 milionów złotych? A dziennie dochodzi do prób wyłudzenia niemal miliona złotych ?

Jak się przed tym chronić?

Włącz Alerty BIK !

Alerty BIK - to forma ochrony każdego z nas przed oszustami. Polega na tym , że otrzymamy powiadomienie w formie sms, że ktoś wykorzystując dane z naszego dowodu osobistego składał zapytanie w banku np. o kredyt, pożyczkę lub inną usługę finansową.

Dzięki temu w czasie rzeczywistym wiemy o tym iż ktoś właśnie w tej chwili chce wziąć kredyt posługując się naszymi danymi !

 

 

 

 


Zamieszczamy gotowe wnioski kierowane do Banku/SKOKu celem usunięcia/aktualizacji naszych danych. Wszystkie pisma są bezpłatne, wystarczy wstawić swoje dane i skierować do odpowiedniej instytucji !

 

Możesz pobrać:

Facebook
Script logo