Otrzymanie pożyczki zależne jest od spełnienia kryteriów pożyczkowych poszczególnych pożyczkodawców.

credit24h pożyczki finansowo kokos wyszukiwarka wyszukiwarka_chwilowek wyszukiwarka_kredytow ranking_kont ubezpieczenia internetowe
Wnioski wysłane:
Dzisiaj: 0
Wszystkich: 88222
kalkulator acoc credit24h sms tani ratka bik credit24h

Na rynku finansowym w Polsce z roku na rok rośnie coraz bardziej rola Biur Informacji Gospodarczej.

Niektórzy klienci indywidualni podchodzą co prawda do tej sprawy jeszcze z przymrużeniem oka. Tymczasem od dawna większość firm i banków zagląda na czarne listy BIG zawsze przed podpisaniem umów na jakiś kredyt gotówkowy, kartę kredytową, leasing oraz także na abonament telekomunikacyjny. W Polsce działają trzy Biura Informacji Gospodarczej: BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów oraz Rejestr Dłużników ERIF. Jak pokazuje praktyka wpisy do BIG są całkiem skuteczne. Przykładowo po umieszczeniu danych w rejestrze blisko 30 procent dłużników niemalże natychmiastowo reguluje swoje zaległe płatności i zobowiązania kredytowe.

Każdy z nas ma możliwość sprawdzenia za darmo (raz na pół roku) czy nie jest odnotowany w bazach BIG. Co ważne dane w poszczególnych rejestrach BIG nie pokrywają się ze sobą. Istnieją instytucje pozabankowe, które omijają BIG.

knf

Lista ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego

KNF prowadzi rejestr firm, które mogą mieć związek z działalnością parabankową i publikuje go na swojej stronie w postaci listy ostrzeżeń. Warto sprawdzić czy firma, w której ubiegamy się o pożyczkę nie znajduje się w spisie.

knf zanimpodpiszesz rfp kalkulator acoc kokos credit24h

KREDYTY BANKOWE

 • PORÓWNYWARKI FINANSOWE ONLINE

  Wnioskujący o kredyt gotówkowy składa 1 wniosek online, a analiza przeprowadzana jest aż w KILKUNASTU BANKACH. Wnioskodawca bez wychodzenia z domu uzyskuje wstępne decyzje w ok. 24 godziny.

 • ZOBACZ PROPOZYCJE KREDYTÓW DLA FIRM

  Sprawdź ofertę kredytową dla firm przygotowaną przez Credit24h.pl. Wybierz ten kredyt firmowy, kredyt zabezpieczony lub leasing,który jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 • SPRAWDŹ OFERTY KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

  Zobacz kredyty hipoteczne polecane przez Credit24h.pl. Znajdź najtańszy kredyt hipoteczny dla siebie. Skorzystaj z porównarki kredytów hipotecznych.

 • CZYSZCZENIE BIK

  Wyczyść swój BiK już dziś i odzyskaj wiarygodność kredytową. Pozbądź się negatywnych wpisów. Odzyskaj zdolność kredytową.

Facebook
Script logo